Czarny Las

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
460 000 PLN
Powierzchnia
148 m2
Liczba pokoi
4

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu rozpoczętą budowę domu na bardzo dużej działce w pięknej i spokojnej okolicy w Czarnym Lesie. 
Stan domu na chwilę obecną zamknięty parter stropem. Działka o wielkości 2907 m2.
Nieruchomość położona nieopodal lasu, w przepięknym, cichym miejscu, w bliskim sąsiedztwie Częstochowy.
Wykonano - ławy i ściany fundamentowe, ściany nośne z pustaków ceramicznych Porotherm 25, strop nad parterem budynku.
Media: przyłącze elektryczne, gazowe - na działce, woda - studnia głębinowa, instalacja kanalizacyjna - przewidziana budowa zbiornika bezodpływowego (szambo), internet - światłowód, instalacja fotowoltaiczna z umową z Tauron.
Rozpoczęta budowa przewiduje powstanie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku garażowego - dwustanowiskowego.
Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 148,45 m2, poddasze 84,3 m2, budynek garażowy z pomieszczeniem gospodarczym o pow. użytkowej 86m2. O Zarówno dom jak i garaż to budynki wolnostojące.
Projekt przewiduje również drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe, ukształtowanie zieleni, zbiornik bezodpływowy na ścieki i boks na kosz na śmieci.
Parter budynku (148m2) składa się z  wiatrołapu, przedpokoju, salonu z wyjściem na taras, kuchnię z jadalnią, spiżarkę, kotłownię, ubikację, łazienkę, 4 pokoje, jeden z pokoi z garderobą.
Poddasze użytkowe do adaptacji połączony z klatką schodową zamkniętą.
Działka ogrodzona w całości, brama przystosowana do otwierania zdalnego. Wykonano ławy fundamentowe pod budynek garażowy. Na placu budowy jest materiał do dalszego zakończenia budynków(w cenie).
Właściciel nieruchomości posiada, na bieżąco prowadzony, dziennik budowy, wszelkie zezwolenia na budowę. Budowa odbywa się pod nadzorem kierownika budowy we współpracy z geodetą i projektantem.
Ze względu na stan budowy, istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie domu, według własnych potrzeb i upodobań, porozumieniu z projektantem i kierownikiem budowy. Budowa w pełni rozliczona bez  jakichkolwiek zobowiązań finansowych.
Cena do negocjacji.

  • Materiał: Pustak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Inne
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Park, Przedszkole, Zabudowa niska, Apteka, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Ujęcie wody: Studnia
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
Michał Bogdalczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Optimum Nieruchomości s.c. z siedzibą przy 3 Maja 28, 42-200 Częstochowa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@optimumnieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu